+48 533 165 080

Aluminiowe systemy przesuwne

Aluminiowe systemy przesuwne to nowoczesne rozwiązanie dla każdego domu.

Łączą one w sobie elegancję i funkcjonalność, sprawia to że są idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i nowoczesny design a dzięki nim, wnętrza są bardziej przestronne i jasne. Aluminiowe systemy przesuwne pozwalają na płynne połączenie wnętrza z otoczeniem. Są to rozwiązania, które oszczędzają miejsce a dzięki temu, można łatwo zmieniać układ przestrzeni.

Materiał trwały i odporny na warunki atmosferyczne!

Systemy są wykonane z wysokiej jakości aluminium. To materiał trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Systemy przesuwne są łatwe w utrzymaniu i nie są trudne w konserwacji. Są odporne na korozję i dzięki temu, zachowują swój wygląd przez lata. Są to rozwiązania energooszczędne. Doskonale izolują ciepło które jest bardzo cenne. Pomagają zmniejszyć koszty ogrzewania co przekłada się na duże oszczędności.
Pokaż więcej ↓

Formularz kontaktowy

  Województwo:

  Wybierz temat*:

  Załącz ewentualne zdjęcia, rysunki

  *pola wymagane

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

  Możesz kontaktować się również za pośrednictwem jednego z numerów telefonów podanych w stopce strony lub poprzez komunikator WhatsApp.