+48 533 165 080

Trójkomorowy system aluminiowy przeznaczony do konstruowania okien o podwyższonej izolacyjności termicznej.

GENESIS 90

O produkcie

Trójkomorowy system aluminiowy przeznaczony do konstruowania okien o podwyższonej izolacyjności termicznej, spełniający wymogi Certyfikatu Passive House dla konstrukcji o izolacyjności cieplnej Uw < 0,8 W/m2K

Zastosowanie

System projektowany z myślą o spełnieniu najwyższych wymagań termicznych stawianych zabudowom witrynowym i okiennym w Polsce, Europie i na świecie. Spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym. System Genesis 90 posiada certyfikat Passive House Institute w Darmstadt (PHI)

Przeszklenia

Dostępne wąskie profile z listwami szklącymi wysokości 15 mm. System oferuje dużą ilość profili ram, skrzydeł, słupków dostosowanych do wymagań statycznych. Maksymalna wysokość skrzydeł okiennych to 3 m, maksymalna waga skrzydeł 180 kg.

Rozwiązania dedykowane

System oferuje rozwiązania dedykowane pod specyficzne wymagania rynków europejskich (np. ościeżnice holenderskie, ramy z ukrytym odwodnieniem, renowacyjne rozwiązania francuskie, wąski słupek ruchomy)

Trójkomorowy system aluminiowy przeznaczony do konstruowania okien o podwyższonej izolacyjności termicznej,

Warianty

Dostępne są trzy warianty termiczne:

1. Standardowa - bez dodatkowego docieplenia, która jest idealna dla pomieszczeń, w których nie ma potrzeby utrzymywania wysokiej temperatury.

2. Wersja „i” - z dociepleniem wokół szyby, co zapewnia wyższy poziom izolacji cieplnej niż standardowa wersja. Wersja ta jest szczególnie polecana dla pomieszczeń, w których trzeba utrzymać stałą temperaturę.

3. Wersja „i+” - z dociepleniem wewnątrz profili i wokół szyby, która zapewnia najwyższą skuteczność izolacji termicznej. Ta wersja jest idealna dla pomieszczeń, w których wymagana jest bardzo wysoka temperatura lub gdy drzwi są umieszczone w miejscu szczególnie narażonym na utratę ciepła.

Właściwości termiczne

W rozwiązaniu zastosowano komorową przekładkę termiczną o wysokości 55 mm, wykonaną z materiału o podwyższonej izolacyjności termicznej. Uszczelka centralna dostępna w 2 wersjach: standardowa oraz wyposażona we wkład termiczny (wykonany z ciepłochronnego materiału XPET)

Możliwości

Możliwość stosowania wszelkich rozwiązań kątowych: dostępne profile zmiennokątowe, ukośne, naroża całoszklane etc. Możliwość stosowania okuć pod „eurorowek”, z częścią zawiasową widoczną lub ukrytą, kompatybilne z dostępnymi na rynku okuciami renomowanych firm

Zapoznaj się ze szczegółami
Specyfikacja produktu

GENESIS 90

Wizualizacja produktu

Specyfikacja GENESIS 90

Dane techniczne GENESIS 90

*Izolacyjność termiczna uzależniona jest od kombinacji złożeń profili oraz grubości wypełnienia.

Formularz kontaktowy

  Województwo:

  Wybierz temat*:

  Załącz ewentualne zdjęcia, rysunki

  *pola wymagane

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego produktu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

  Możesz kontaktować się również za pośrednictwem jednego z numerów telefonów podanych w stopce strony lub poprzez komunikator WhatsApp.